Covid 19 en onze leden…

Maart 2020 zullen we nooit meer vergeten … Gedaan met onze hoofdinkomsten, onze marktjes met onze mini “Cattrailer” – Geen contact meer met nieuwe mensen, met kattenvrienden. Geen inkomsten meer met ons, intussen gekend “Blauwe Rus” bier. Wel nog onkosten… Hoewel we alle werkingskosten proberen te vermijden, moet een iVZW wel bv een boekhouder betalen … Er zijn ook andere kosten zoals website enz. De Cat-trailer is eigendom van de oprichter, de auto die hem trekt ook. De kosten neemt hij dus al jaren volledig voor zijn rekening…

De Fundraising

Maar dit jaar is zeker een “SURVIVAL” -jaar! Hoewel we niet stilzitten, dit jaar gaven we al 500 euro aan een “Fundraising-project – Weerbaar Geraardsbergen” – Ze hebben zo’n 1500 euro bijeen gehaald voor drie zwerfkatten organisaties en Kattenadvies iVZW heeft hier liefst 1/3de van voor zijn rekening genomen. Niet slecht voor een kleintje, denken we.

Bewijs betaling

 

 

 

 

Dat we kunnen overleven danken we nu voornamelijk aan onze leden !!! Onze sponsoring staat ook op negatief omdat we de zelfstandige handelaars niet willen lastig vallen in deze harde tijden. Kent u echter een zelfstandige die ons wil steunen op de “WALL OF FAME” verwijs hem zeker door naar deze (onzichtbare) pagina (https://kattenadvies.be/sponsoren000) waar men zelf kan inschrijven en online betalen zonder fysiek contact.

Wenst u uw lidgeld te hernieuwen dat kan hier alvast. Of wenst u een nieuw lid aan te brengen? We hebben een gratis geshenkje voor jou klaarliggen , laat uw naam vermelden door het nieuwe lid.

ECHT WAAR: wij kunnen samen het verschil maken, want harmony tussen Kat & Mens is minder slachtoffers en dat is ook zo bij mensen, katten geven veel in ruil voor jouw klein beetje liefde, echt waar.

 

Laat een reactie achter

nl_NLNederlands